JP TRANS Przeprowadzki Bielsko-Biała ul. Szkolna 23/11 43-300 Bielsko-Biała, woj. Śląskie tel.: 724 125 622

Przeprowadzki i transport Bielsko-Biała

usługi transportowe

Transport Bielsko

Jeżeli mają Państwo przed sobą wizję przeprowadzki do nowego domu, mieszkania, bądź lokalu firmowego – chętnie pomożemy Wam w tym przedsięwzięciu. W kwestii jaką jest transport Bielsko, jesteśmy bowiem doświadczonymi profesjonalistami. Jesteśmy po to, by szybko, sprawnie i bezpiecznie przewieźć wszystkie Państwa meble i inne sprzęty domowe, również te o dużych lub nietypowych gabarytach (jak np. pianina lub fortepiany).

Transport pianin Bielsko

Niezwykle istotne przy przewożeniu mebli – zwłaszcza tak nietypowych i delikatnych, jak pianina i inne duże instrumenty muzyczne – jest ich odpowiednie zabezpieczenie w transporcie. Właściwe przygotowanie i zapewnienie stabilności podczas transportu daje gwarancję, że sprzęty dotrą na miejsce bez jakichkolwiek uszkodzeń. Nasza firma dysponuje w tej kwestii wszelkimi potrzebnymi materiałami i środkami (m.in. folia strech, folia bąbelkowa, specjalne samochodowe pasy mocujące, koce przemysłowe, gąbki) oraz niezbędnym doświadczeniem w wyjątkowym traktowaniu wyjątkowych mebli. Z powodzeniem przetransportujemy więc m.in. wrażliwe na wstrząsy pianina i fortepiany, które niejednokrotne są darzone przez swoich właścicieli szczególnym sentymentem. Transport pianin Bielsko nigdy dotąd nie był tak sprawny i przyjemny!

Wywoz mebli Bielsko

Przeprowadzamy nie tylko cenne meble i sprzęty, ponownie wykorzystywane w nowym lokum naszych klientów. Zajmujemy się również wywozem wszelkich zbędnych mebli oraz utylizacją niepotrzebnych sprzętów AGD i RTV. Jeśli więc martwi Państwa, w jaki sposób zorganizować wywoz mebli Bielsko, wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a my zajmiemy się całą resztą. Zdemontujemy i wywieziemy dane meble. W przypadku planowania gruntowniejszych porządków – szybki i sprawnie wysprzątamy wskazane pomieszczenia (jak piwnice, strychy czy magazyny) do tzw. „pustych ścian”.

Przeprowadzki Cieszyn

i nie tylko...

Siedzibą firmy jest Bielsko-Biała, ale obszar naszego działania zdecydowanie się do niego nie ogranicza. Z powodzeniem obsługujemy również jego okolice – m.in. przeprowadzki Czechowice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Kęty, Andrychów, Oświęcim, Szczyrk oraz przeprowadzki Zywiec. Chcesz się przenieść na nowe miejsce lub po prostu przewieźć lub wywieźć jakiś mebel – dzwoń!

bezpltna wycena

Nasz profil na Google+: Google+