JP TRANS Przeprowadzki Bielsko-Biała ul. Szkolna 23/11 43-300 Bielsko-Biała, woj. Śląskie tel.: 724 125 622

Przeprowadzki i transport Bielsko-Biała

usługi transportowe
Kontakt tel. 724 125 622, 733 885 228

O nas:

Firma JP Trans
Firma JP TRANS od lat z powodzeniem na rynku,zajmuje się przeprowadzkami mieszkań,domów,biur. Przeprowadzamy osoby prywatne jak i firmy i instytucje. Przed transportem mienia klienta z uważną starannością zabezpieczamy meble,rzeczy przy użyciu folii strech,folii bąbelkowej. Podczas transportu mienie zabezpieczone jest specjalnymi pasami mocującymi,kocami przemysłowymi,gąbkami. Meble przywiązane pasami,dzięki temu zachowują stabilność podczas transportu.Zapewniamy pomoc przy ustawieniu mebli,sprzętu AGD,RTV w odpowiednich pomieszczeniach,pokojach.
W razie potrzeby demontujemy mebel,którego wymiary gabarytowe nie pozwalają na wyniesienie z lokum zamieszkania.Po przewiezieniu mebel podlega skręceniu i ustawieniu w danym pomieszczeniu. Gwarantujemy wysoką jakość przewożonego mienia(meble,sprzęt),drobnych rzeczy(kartony,kosze),rzeczy podatnych na stłuczenia (obrazy,szkło,żyrandole).W razie potrzeby,dostarczamy kosze,kartony,folie,taśmy potrzebne przy przeprowadzce.

"PRZEPROWADZKA MOŻE BYĆ DLA PAŃSTWA MIŁYM WSPOMNIENIEM"

Przeprowadzki i transport
Obszarem działalności naszej firmy to miasto Bielsko-Biała i okoliczne miasta;Czechowice,Pszczyna,Tychy,Katowice, Skoczów, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Kęty, Andrychów, Wadowice, Oświęcim jak i cały kraj. ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY.

Cennik przeprowadzek:

przeprowadzki bielsko

Na terenie Bielska-Białej i okolic wyceny usługi dokonujemy bezpłatnie,po wcześniejszym skontaktowaniu się Państwa z nami. Na terenie Bielska i okolic nie pobieramy opłat za kilometry.
Cena zależna jest od:
-ilości mebli, drobnych rzeczy klienta.
-piętra mieszkania przy załadunku i rozładunku mienia.

Praca w trybie godzinnym:
-samochód - 50 zł/h (kierowca zabezpiecza meble)
-samochód + kierowca - 70 zł/h (kierowca pomaga nosić mienie przy załadunku i rozładunku)
-każdy następny pracownik – 20 zł/h
-obsługa 3 ludzi z samochodem – 110 zł/h
-obsługa 4 ludzi z samochodem – 130 zł/h

Transport powyżej 100 km:
-trasy krajowe: 1,4 zł/km – 1,6 zł/km
-trasy międzynarodowe: 2,0 zł/km – 2,5 zł/km

WSZYSTKIE CENY PODLEGAJĄ NEGOCJACJI.